Whatsapp İletişim Hattı

 

VİTASMİN

VİTASMİN
 
 
NATURBES VITASMIN içindeki 43 etken maddeyle Dünya’da bir ilktir. 14 multivitamin, 13 multimineral, 16 antioksidan ile %100 sağlık vermeyi hedeflemektedir. Özellikle astaksantin, zeaksantin, kuersetin, sumak, karanfil, çörek otu gibi dünyanın en önemli antioksidanlarını, vücudun gün içinde ihtiyaç duyduğu vitaminleri ve en önemli minerallari tek bir kapsülde barındırması Vitasmin’i tek başına benzersiz bir ürün haline getirmektedir. Bunlarla birlikte koenzim Q10, kırmızı panax ginseng ekstresi ile desteklenen Vitasmin bu özellikleri ile bile rakiplerinden daha önde gelen bir ürün olduğunu göstermektedir.
 
Limit:
Vitasmin 30 - Multivitamin - Multimineral - Multiantioksidan (KARGO BEDAVA)

Naturbes Vitasmin 30'luk MultiVitamin - MultiMineral - MultiAntiOksidan Tek Soft Jelde... 43 Etkin Maddesiyle Dünyada Bir İlk

0 yorum yapılmış.
   
329,00 TL 249,00 TL
 Sepete Ekle
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Günümüz şartlarının ağırlığı, hızlı yaşam, yeterli ve doğal beslenememek sağlığımızı korumayı bırakın vücudumuzun normal fonksiyonlarını bile yerine getirmesinde büyük engeller yaratabilmektedir. Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmemiz için vücudumuzun belli oranlarda vitamin ve mineral alması gerekmektedir. Vücudumuz için gerekli vitamin ve minerallerin en büyük kaynağı da tatbiki de tükettiğimiz besinlerdir. Fakat düzensiz ve tek düze beslenme sonucunda ister istemez vücudumuz gerekli vitamin ve minerallerden mahrum kalıyor. Bunun sonucu olarak bitmeyen bir yorgunluk, dikkat dağınıklığı, konsantre eksikliği, unutkanlık, bıkkınlık gibi bitmek bilmeyen sorunlar bir çok kişi için kronik sorun halini almıştır. Bu sorunların önüne geçmek için mutlaka dışardan vitamin ve mineral takviyesi alınması oldukça önemlidir. Piyasada birçok vitamin ve minarel takviyesi varken NATURBES 43 etken maddeyle multivitamin-multimineral ve multiantioksidanı bir araya getirerek sadece Türkiye değil dünyada bir ilk olan VİTASMİN’i piyasaya sürdü. NATURBES VITASMIN içindeki 43 etken maddeyle Dünya’da bir ilktir. 14 multivitamin, 13 multimineral, 16 antioksidan ile %100 sağlık vermeyi hedeflemektedir. Özellikle astaksantin, zeaksantin, kuersetin, sumak, karanfil, çörek otu gibi dünyanın en önemli antioksidanlarını, vücudun gün içinde ihtiyaç duyduğu vitaminleri ve en önemli mineralleri tek bir kapsülde barındırması Vitasmin’i tek başına benzersiz bir ürün haline getirmektedir. Bunlarla birlikte koenzim Q10, kırmızı panax ginseng ekstresi ile desteklenen Vitasmin bu özellikleri ile bile rakiplerinden daha önde gelen bir ürün olduğunu göstermektedir.

 


Naturbes.com.tr Web Sitesinin Tüm Hakları Korunmaktadır. Site içerisinde kullanılan tüm materyaller resimler videolar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kullanılamaz.
YASAL UYARI: Sitemizde verilen bilgiler genel bilgilerdir ve tavsiye niteliğindedir. Her şahsın organizması ayrı olduğundan, detaylı muayene ve bilgi alma işleminden sonra kişilere özel uygulamalar yapılmalıdır.
Sitedeki bilgilerin muayene olmaksızın kullanımından kaynaklanan sorumluluk kullanıcıya aittir.
Site içeriğinin izinsiz kullanımı, ilgili mevzuata aykırılık oluşturduğundan yasaktır ve bu konudaki haklarımız saklıdır.
Siteye giriş yapan kullanıcı bu şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

NATURBES Is The Best - Protelan / Vitasmin / Liposlimmer / Fullomega © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır