Whatsapp İletişim Hattı

 

PROTELAN

Naturbes PROTELAN Kalorisi Kısıtlanmış Öğün Yerine Tüketilen bir Gıdadır (İlaç, Çay, Gıda Takviyesi değildir.) Yanında gelen Beslenme Programı ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir. Benzetilen ürünlerden en büyük farkı içinde SOYA, GDO, TATLANDIRICI olmaması, şeker ilave edilmemiş olması ve yanında bir beslenme programı ile birlikte gelmesidir.  İçinde 3 çeşit protein, 12 vitamin, 11 mineral, 18 aminoasit, 1,03g liften oluşan bir kalorisi düşürülmüş (114 kalori) bir GIDADIR. Protelan ile hazırlanmış Diyet Listesi

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Naturbes.com.tr Web Sitesinin Tüm Hakları Korunmaktadır. Site içerisinde kullanılan tüm materyaller resimler videolar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kullanılamaz.
YASAL UYARI: Sitemizde verilen bilgiler genel bilgilerdir ve tavsiye niteliğindedir. Her şahsın organizması ayrı olduğundan, detaylı muayene ve bilgi alma işleminden sonra kişilere özel uygulamalar yapılmalıdır.
Sitedeki bilgilerin muayene olmaksızın kullanımından kaynaklanan sorumluluk kullanıcıya aittir.
Site içeriğinin izinsiz kullanımı, ilgili mevzuata aykırılık oluşturduğundan yasaktır ve bu konudaki haklarımız saklıdır.
Siteye giriş yapan kullanıcı bu şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

NATURBES Is The Best - Protelan / Vitasmin / Liposlimmer / Fullomega © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır