Whatsapp İletişim Hattı

 

Naturbes Protelan Nedir?

NATURBES PROTELAN, Dr. Murat TOPOĞLU tarafından formüle edilmiş 3 çeşit protein içeren dünyadaki sayılı zayıflama ürünlerindendir. İçeriğindeki süt, peynir altı suyu ve bezelye proteini dışında protein yapı taşları olan amino asitler bakımından da çok zengindir. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilen NATURBES PROTELAN, ilaç değil öğün yerine tüketilen bir GIDADIR.
 
NATURBES PROTELAN yanında gönderilen beslenme programı ile birlikte kullanıldığında kısa sürede sağlıklı ve kalıcı bir şekilde zayıflamaya yardımcı olur. Sütle veya yoğurt ile karıştırlarak hazırlanan NATURBES PROTELAN sağlıklı bir öğün yemeği olarak bile binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir.
 
3 çeşit protein içeren dünyadaki sayılı zayıflama GIDALARINDANDIR.
Hem hayvansal hem bitkisel protein içerir
Tatlandırıcı içermez
GDO içermez
Soya içermez
Kıvam verici zamkları içermez
Koruyucu madde içermez
Suda eriyen ve erimeyen zengin lif kaynağına (%3,43) sahiptir
1 öğünde ihtiyacınız olan vitamin ve minerallari kapsayacak şekilde hazırlanmıştır
12 temel vitamin ve 11 mineral içerir
Tarım Bakanlığı Türk Gıda Kodeksine göre hazırlanmıştır
Vanilya aromalıdır
1 saşe 1 Gr. Linoleik Asit (Omega6=CLA) içerir
1 saşe Sadece 114 Kaloridir
Protelan asla bir ilaç değildir
Naturbes Protelan ve yanında verilen beslenme şekli, sağlıklı bir şekilde zayıflamanızı sağlayacaktır. Aç kalmadan diyet yapmak herkesin istediği bir durum olduğu için Naturbes Protelan yoğunlaştırılmış doğal protein olduğundan acıkmayı engelleyerek uzun süre sizi tok tutacaktır.
 
Protein vücut hücrelerinin yapı taşıdır. Vücudumuzun belirli oranda proteine ihtiyacı vardır. Hücre içi ve hücre dışı sıvılarının dengede tutulmasını sağlar. Dolayısıyla Protelan içerdiği 18 amino asit proteini sayesinde kas kaybınızı engeller.
 
Bir yetişkinin günde alması gereken protein miktarı kilo başına 1 gr.’dır. Yani 70 kg olan bir bireyin günde 70 gr. protein alması gerekir.
 
Bununla beraber Türk Gıda Kodeksine uygun olarak her bir üründe en az 1 gr Linoleik asit (Omega 6) olması gerekir ve Naturbes Protelan bu şartları içerir. Ayrıca öğün olarak ihtiyacımız olan tüm vitamin ve minerallerle desteklenmiştir.
 
Fazla kilolar sadece görünümümüzü bozmakla kalmayıp sağlığımızı da tehlikeye atmaktadır. Şeker hastalığı, yüksek tansiyon, kalp hastalıkları, ortopedik hastalıklar, gut, sürekli mantar ve cilt rahatsızlıkları, ani ölüm vs.
 
TÜRK GIDA KODEKSİ KİLO VERME AMAÇLI ENERJİSİ KISITLANMIŞ GIDALAR TEBLİĞİ (TEBLİĞ NO: 2014/3)
Protelan bu tebliğin madde 5/ b fıkrasına göre hazırlanmıştır. (Günlük diyetin bir ya da daha fazla öğünün yerini alacak gıdalar.)
 

NATURBES FORM METAÇAY 2 KUTU
438,00 TL 349,00 TL
Naturbes Omega 60 - Omega 3 - 5 - 6 - 7 - 9 ve Omega 11 (KARGO BEDAVA)

Naturbes Omega Türkiye'de Omega 11 içeren tek üründür. NATURBES OMEGA dünyadaki hemen en güçlü Omega yağ asitlerini bir araya getirmiştir. 6 sağlıklı ve doğal yağdan oluşmuştur ve dünyada yapılmış ender ürünler arasındadır.

419,00 TL 349,00 TL
NATURBES FORM METAÇAY 4 KUTU
876,00 TL 449,00 TL
Vitasmin 30 - Multivitamin - Multimineral - Multiantioksidan (KARGO BEDAVA)

Naturbes Vitasmin 30'luk MultiVitamin - MultiMineral - MultiAntiOksidan Tek Soft Jelde... 43 Etkin Maddesiyle Dünyada Bir İlk

329,00 TL 249,00 TL
test
1,00 TL
NATURBES FORM METAÇAY 1 KUTU
259,00 TL 219,00 TL

Naturbes.com.tr Web Sitesinin Tüm Hakları Korunmaktadır. Site içerisinde kullanılan tüm materyaller resimler videolar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kullanılamaz.
YASAL UYARI: Sitemizde verilen bilgiler genel bilgilerdir ve tavsiye niteliğindedir. Her şahsın organizması ayrı olduğundan, detaylı muayene ve bilgi alma işleminden sonra kişilere özel uygulamalar yapılmalıdır.
Sitedeki bilgilerin muayene olmaksızın kullanımından kaynaklanan sorumluluk kullanıcıya aittir.
Site içeriğinin izinsiz kullanımı, ilgili mevzuata aykırılık oluşturduğundan yasaktır ve bu konudaki haklarımız saklıdır.
Siteye giriş yapan kullanıcı bu şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

NATURBES Is The Best - Protelan / Vitasmin / Liposlimmer / Fullomega © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır